O nás

Sme fullservisová digitálna agentúra so sídlom v Bratislave a s online marketingom pomáhame značkám už od roku 2011. Špecializujeme sa na komplexný online marketing – stratégiu, výkonnostné kampane, sociálne siete, budovanie značky aj komunikáciu. Náš tím tvorí 15 nadšených odborníkov. Neustále sledujeme novinky a svoju prácu robíme z presvedčenia. In digital we trust.

Máme skúsenosti so širokým portfóliom klientov od náročných nadnárodných koncernov až po ambiciózne rodinné firmy. Pre klientov pracujeme vždy tak, ako keby to bola naša vlastná spoločnosť, preto sa zameriavame na efektívne riešenia využívajúce inovatívne spôsoby propagácie.

Sme aktívnym členom Asociácie digitálnych a marketingových agentúr, stretnúť sa s nami môžete pravidelne v špecializovaných publikáciách a na odborných prednáškach. Spolupracujeme s kreatívnou agentúrou MullenLowe GGK a mediálnou agentúrou PanMedia Western.

Marek Pajtáš
Managing Partner

Venujem sa rozvoju spoločnosti a strategickým aktivitám. Ak čas dovolí, rád sa pozerám na svet zo sedadla bicykla a brázdim hlavne zahraničné cyklotrasy.

Andrea Miklová
Client Service Director

V detstve som najradšej hrala Tetris, zrejme preto mám rada, keď do seba všetko zapadá a funguje, ako má. Mimo kancelárie ma nájdete v divadle, na koncertoch alebo na potulkách mestom.

Pavol Lelák
Head of Social Media

Pomáham klientom plánovať a vidieť ďaleko za lajky a srdiečka. Som milovník kníh a profesionálny krotiteľ králikov.

Matej Uhler
Head of Digital Media

Som celoživotný milovník skateboardingu, ktorý sa cez svoj e-shop dostal k online reklame. Vďaka tomu sa na každú kampaň dokážem pozrieť aj z biznisového hľadiska.