LinkedIn novinky

21.01.2020 / Lukáš Pazera


Postrehli ste, že LinkedIn tento mesiac predstavil 3 nové fíčurky? Najznámejšia profesionálna sociálna sieť tak pokračuje vo svojej snahe pomôcť spoločnostiam s aktívnym účtom na LinkedIne (v súčasnosti je ich viac než 50 miliónov) efektívne budovať a upevňovať svoju profi komunitu.

Viaceré spoločnosti určite zaujme, že medzi nové nástroje patrí napríklad možnosť odoslať pozvánku na sledovanie vašej stránky (Invite to Follow). Pozvánku môžete odoslať ako admin stránky, ktorú spravujete. Adresátov môžete vyberať medzi svojimi súkromnými kontaktmi (nie na základe interakcie, ako to je na Facebooku). Pozvánky teda posielate len ľuďom, ktorých poznáte a budujete tak pre svoju spoločnosť komunitu relevantného publika. Samozrejme, LinkedIn dáva možnosť druhej strane pozvánku neakceptovať.

 

 

Chcete zvýšiť interakciu pri vašich príspevkoch? Zapojte svoje profesionálne publikum do real time debaty. LinkedIn dokonca sľubuje rekordný engagement. Vďaka novinke LinkedIn Live môžete svoj video obsah streamovať naživo a získať tak priemerne až 7× viac reakcií na príspevok a 24× viac komentárov v porovnaní s bežným video postom.

Aj vy máte radi, keď sú veci jednoduchšie? Potom vás poteší aj tretia novinka – ušetrí vám totiž čas pri publikovaní príspevkov (ak nevyužívate na publikovanie externý tool). Pri tvorbe príspevku priamo na nástenke máte k dispozícii nový prepínač, ktorý vám umožní uverejniť ho buď ako príspevok vášho súkromného profilu alebo rovno ako príspevok stránky, ktorú práve spravujete. Žiadne skryté nastavenia.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial